MiTeC Internet History Browser MiTeC Internet History Browser 2.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC Internet History Browser to darmowe i dostępne w formie przenośnej narzędzie, użyteczne do sprawdzania historii odwiedzonych stron w przeglądarkach internetowych. Za jego pomocą jednocześnie możemy sprawdzić historię wszystkich zainstalowanych na komputerze przeglądarek.

Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze, a tym samym najważniejsze przeglądarki internetowe, a więc Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer oraz Safari. Po odpaleniu aplikacji wystarczy wcisnąć przycisk Scan, aby szybko mieć przed oczami raport z odwiedzanych stron wraz ze szczegółowymi danymi, takimi jak dokładna data odwiedzin, czy też łączna liczba wizyt na danej stronie.

MiTeC Internet History Browser posiada wbudowaną wyszukiwarkę, która pozwala na przeszukanie historii wszystkich przeglądarek pod kątem danego słowa kluczowego lub witryny WWW. Dodatkowo historia każdego użytkownika komputera jest wyświetlana w osobnej zakładce.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!