Microsoft Excel

Strona główna Android Biuro i firma Arkusze kalkulacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilna wersja jednego z najpopularniejszych arkuszy kalkulacyjnych. Oferuje możliwość otwierania oraz edytowania dokumentów zapisanych w chmurze OneDrive, Dropbox, Dysk Google, Box, SharePoint oraz w pamięci urządzenia.

Ilość dostępnych narzędzi jest znacznie ograniczona względem edycji dla systemu Windows, jednak w przypadku systemów mobilnych taki zabieg pomaga w nawigacji. Znajdziemy tu większość z najczęściej używanych narzędzi i co najważniejsze, spory zbiór gotowych szablonów taki jak np.: faktury, kalendarz, raporty sprzedaży czy budżet domowy. Microsoft Excel pozwala nie tylko edytować już wprowadzone dane, ale także dodawać nowe formuły i elementy. Nie zabrakło także narzędzi filtrowania oraz przesuwania i kasowania komórek/wierszy. Najbardziej odczuwalnym brakiem jest brak wsparcia dla makr.

Microsoft Excel na Androida oferuje 3 tryby pracy. Bez logowania na konto możemy przeglądać dokumenty. Po zalogowaniu się na konto, które nie ma subskrypcji Office 365 otrzymamy dodatkowo możliwość edytowania, ale przy ograniczonym zestawie narzędzi. Dopiero Office 365 zapewnia nam dostęp do wszystkich funkcji i możliwości aplikacji. Ich zakres możemy sprawdzić z poziomu programu.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do ekranów mobilnych, dzięki czemu praca z materiałami nie powinna sprawiać problemu, nawet przy arkuszach składających się z setek kolumn i wierszy. Nie zabrakło również możliwości drukowania i udostępniania arkuszy innym osobom. Niestety ze względu na brak wsparcia dla makr Microsoft Excel nie przyda się w bardziej zaawansowanych pracach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Office dla smartfonów z Androidem już w finalnej wersji. Microsoft właśnie wygrał z Google?

41
24.06.2015  •  Adam Golański

Od ponad miesiąca użytkownicy smartfonów z Androidem mogli korzystać z testowej wersji pakietu Microsoft Office na ich urządzenia. Dzięki nim firma z Redmond mogła sprawdzić swoje aplikacje na ponad 1900 różnych modelach. I wreszcie się doczekaliśmy – Word, Excel i PowerPoint debiutują na małych ekranach, dołączając do wcześniej dostępnej wersji na androidowe tablety. W założeniu aplikacje biurowe Microsoftu na Androida miały połączyć obce sobie światy – znany z Office dla Windows wygląd i wrażenia z zupełnie przecież nieprzystającym do nich interfejsem mobilnego systemu Googlea. Redmond…

Office dla tabletów z Androidem już dostępny dla każdego

29
29.01.2015  •  Paweł Piskurewicz

Dziś rano informowaliśmy o nowej wersji Outlooka dla urządzeń z iOS i Androidem. Jednak to nie koniec niespodzianek od Microsoftu. Po okresie zamkniętych i otwartych testów nowego pakietu Office dla tabletów z Androidem, przyszła pora na ich oficjalną premierę. Aplikacje Word, Excel i PowerPoint może już pobrać każdy, kto dysponuje odpowiednim tabletem. Na liście wymagań znajdziemy: ekran minimum 7 cali, procesor ARM i przynajmniej 1 GB pamięci operacyjnej, a do tego system Android w wersji minimum 4.4. Jeżeli braliście udział w testach beta, czeka Was aktualizacja już pobranych programów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji