r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft PowerPoint

Strona główna Android Biuro i firma Prezentacje

Mobilna wersja jednej z najpopularniejszych aplikacji do otworzenia prezentacji. Oferuje możliwość otwierania oraz edytowania prezentacji zapisanych w chmurze OneDrive, Dropbox, Dysk Google, Box, SharePoint oraz w pamięci urządzenia. Dysponuje oddzielnym interfejsem dla tabletów oraz telefonów.

Ilość dostępnych narzędzi jest znacznie ograniczona względem edycji dla systemu Windows, jednak w przypadku systemów mobilnych taki zabieg pomaga w nawigacji. Znajdziemy tu większość z najczęściej używanych narzędzi i co najważniejsze, spory zbiór gotowych szablonów. Microsoft PowerPoint pozwala nie tylko dodawać tekst oraz treści multimedialne do prezentacji ale także wykorzystywać animacje i efekty przejścia. Nie zabrakło trybu prezentacji, dzięki któremu możemy pokazać naszą treść innym, oraz widoku prezentera.

Microsoft PowerPoint na Androida oferuje 3 tryby pracy. Bez logowania na konto możemy przeglądać dokumenty. Po zalogowaniu się na konto, które nie ma subskrypcji Office 365, otrzymamy dodatkowo możliwość edytowania, ale przy ograniczonym zestawie narzędzi. Dopiero Office 365 zapewnia nam dostęp do wszystkich funkcji i możliwości aplikacji. Ich zakres możemy sprawdzić z poziomu aplikacji.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do ekranów mobilnych, dzięki czemu praca z materiałami nie powinna sprawiać problemu. Nie zabrakło również możliwości drukowania i udostępniania prezentacji innym osobom. Microsoft PowerPoint sprawdza się bardzo dobrze jako narzędzie do szybkiej edycji już istniejących prezentacji albo tworzenia prostych z poziomu tabletu i telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Office dla smartfonów z Androidem już w finalnej wersji. Microsoft właśnie wygrał z Google?

41
24.06.2015  •  Adam Golański

Od ponad miesiąca użytkownicy smartfonów z Androidem mogli korzystać z testowej wersji pakietu Microsoft Office na ich urządzenia. Dzięki nim firma z Redmond mogła sprawdzić swoje aplikacje na ponad 1900 różnych modelach. I wreszcie się doczekaliśmy – Word, Excel i PowerPoint debiutują na małych ekranach, dołączając do wcześniej dostępnej wersji na androidowe tablety. W założeniu aplikacje biurowe Microsoftu na Androida miały połączyć obce sobie światy – znany z Office dla Windows wygląd i wrażenia z zupełnie przecież nieprzystającym do nich interfejsem mobilnego systemu Googlea. Redmond…

Office dla tabletów z Androidem już dostępny dla każdego

29
29.01.2015  •  Paweł Piskurewicz

Dziś rano informowaliśmy o nowej wersji Outlooka dla urządzeń z iOS i Androidem. Jednak to nie koniec niespodzianek od Microsoftu. Po okresie zamkniętych i otwartych testów nowego pakietu Office dla tabletów z Androidem, przyszła pora na ich oficjalną premierę. Aplikacje Word, Excel i PowerPoint może już pobrać każdy, kto dysponuje odpowiednim tabletem. Na liście wymagań znajdziemy: ekran minimum 7 cali, procesor ARM i przynajmniej 1 GB pamięci operacyjnej, a do tego system Android w wersji minimum 4.4. Jeżeli braliście udział w testach beta, czeka Was aktualizacja już pobranych programów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.