r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft wkrótce odświeży Bing Maps

Strona główna Aktualności

Znamy już zestaw nowości, które Microsoft zamierza udostępnić użytkownikom usługi Bing Maps. Jeszcze w tym miesiącu Mapy Bing otrzymają zmodyfikowany interfejs użytkownika, poprawiony wygląd etykiet i zmienioną kolorystykę map.

Zmiany wprowadzone do Bing Maps mają sprawić, że informacje widoczne na mapie będą bardziej czytelne. Microsoft zdecydował się na użycie ciepłych kolorów, zmianę barwy zbiorników wodnych, wyraźne odróżnienie dróg jedno i dwukierunkowych oraz zmniejszenie ilości informacji, które są jednocześnie wyświetlane na mapie. Opracowano 18 poziomów dokładności map, które będą zmieniane w miarę jak użytkownik powiększa (lub zmniejsza) oglądaną mapę. Microsoft zaktualizował także mapy 24 krajów i dodał do mapy USA ponad 300 szczegółowych planów centrów handlowych. Pełna lista zmian, które w lipcu trafią do Bing Maps jest dostępna w opracowanym przez Microsoft przewodniku. Microsoft podkreśla, że choć wprowadzone modyfikacje nie są rewolucyjne, powinny znacząco poprawić komfort obsługi Bing Maps

Stworzony przez Microsoft serwis Bing Maps został udostępniony w grudniu 2009 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.