r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Min 1.7.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Min to nietypowa przeglądarka internetowa, której cechą charakterystyczną jest minimalistyczna forma i wysoka szybkość działania. Aplikacja nie stara się upodabniać do wiodących propozycji innych producentów, ale stanowić dla nich wyraźną alternatywę.

Producent skupił się na stworzeniu programu, w którym użytkownik nie będzie rozpraszany przez zbędne treści podczas przeglądania zasobów Sieci. W ustawieniach możliwe jest więc nawet blokowanie wyświetlania obrazków, a podczas przeglądania stron – korzystanie z trybu skupienia, który ukrywa z widoku pozostałe karty oraz uniemożliwia tworzenie nowych, zmuszając użytkownika do tytułowego skupienia się na czytaniu wyświetlonej witryny.

W aplikacji zaimplementowano również kilka interesujących rozwiązań związanych z obsługą: wpisana w pasku adresu komenda !bookmarks wyświetli listę wszystkich zakładek, którą można później przeszukiwać, zaś kombinacja klawiszy Ctrl+N stworzy nowe zadanie, w ramach którego grupować będzie można karty.

Program rozwijany jest w duchu otwartego kodem oprogramowania. Repozytorium znajduje się na GitHubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Min 1.6.0: nietypowa przeglądarka po pierwszej w tym roku aktualizacji

34
04.07.2017  •  Oskar Ziomek

Przeglądarki internetowe w wielu kwestiach są dziś do siebie podobne, jednak nie wszyscy producenci starają się iść tym samym tropem, oferując także programy mocno odstające od pozostałych aplikacji. Jedną z właśnie takich, nietypowych propozycji jest z pewnością Min – minimalistyczna przeglądarka z otwartym kodem, która otrzymała niedawno aktualizację do wersji 1.6.0. Już na wstępie należy natomiast wspomnieć, iż przy okazji tej aktualizacji skupiono się tylko na dopracowaniu aktualnych funkcji przeglądarki, dodając przede wszystkim nowe skróty, które prowadzą do części opcji. I tak na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.