Music Label 2019 Music Label 2019 25.0.5

Strona główna Windows Dom Programy dla kolekcjonerów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Music Label 2013 to program służący do katalogowania płyt CD i plików audio zapisanych w formacie MP3, a także płyt winylowych czy kaset magnetofonowych.

Po umieszczeniu albumu w napędzie komputera Music Label 2013 automatycznie pobiera informacje na jego temat, takie jak: okładka płyty, wykonawca, lista piosenek, gatunek muzyki, wytwórnia płytowa, rok wydania, adres strony internetowej oraz generuje i zapamiętuje statystyki i raporty na temat bazy danych sporządzonej przez użytkownika. Można także uzyskać dostęp do tekstów poszczególnych utworów, oceny albumu, komentarzy użytkowników oraz ceny danej płyty.

Dzięki wbudowanej wyszukiwarce, Music Label 2013 bez problemu i szybko odnajduje interesujące nas utwory czy też całe zbiory – można określić, czy chcemy znaleźć muzykę dodaną w ostatnim miesiącu czy z całego roku. Z kolei za pomocą opcji eksportowania plików w mgnieniu oka można umieścić je na przenośnym urządzeniu w jednym z wybranych formatów.

Music Label 2013 pozwala wybrać nie tylko rozmiar czcionki wyświetlanej w programie, ale także jej rodzaj. Ekran widoku umożliwia prezentację przeglądanych treści w wybranej przez użytkownika kolejności za pomocą opcji tworzenia widoków niestandardowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!