Music Player (Fabulous) Music Player (Fabulous) 1.4.3

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Music Player (Fabulous) to prosty, ale bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze odtwarzacz muzyki na smartfony i tablety z Androidem, wykonany zgodnie z wytycznymi Material Design.

Strona wizualna jest niewątpliwie zaletą Music Player (Fabolous). Wszystko wygląda ładnie, animacje przewijają się płynnie, program jest prosty w obsłudze, autor (który jest niezależnym programistą) nie przeładował go też nadmierną liczbą funkcji, przez które użytkownik mógłby się pogubić. Taka maniera swego rodzaju pompowania aplikacji muzycznych w dodatkowe opcje jest często spotykana, ale w Music Player (Fabolous) użytkownikom nie grozi kontakt z nią.

Program pozwala odtwarzać muzykę wgraną do smartfonu lub tabletu. Pliki dzieli wg nazw piosenek, utworzonych playlist, artystów oraz albumów. Można zatem powiedzieć, że jest to standardowe podejście do porządkowania muzyki. Aplikacja jest wyposażona w wyszukiwarkę, dzięki której można szybko znaleźć interesującą nas piosenkę. Utwory można też kolejkować, a tego typu grupowaniu muzyki poświęcona jest osobna zakładka w wysuwanym z lewej strony ekranu menu.

Jak to zwykle z programami opartymi na estetyce Material Design bywa, zawierają one mnóstwo opcji personalizacji wyglądu. Nie inaczej sprawa ma się z Music Player (Fabulous). W aplikacji możemy wybrać nie tylko najlepszy dla nas podstawowy kolor programu oraz jego akcenty, ale też jeden z czterech typów wyglądu odtwarzacza muzyki. Jest więc z czego wybierać, szkoda tylko, że w programie zabrakło wbudowanego korektora dźwięku. Aplikacja bazuje tutaj na systemowych rozwiązaniach Androida, co może sprawić zawód wielu melomanom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!