NET Design ABRA Edition 1.0.0.20

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NET Design ABRA Edition to odmiana bezpłatnego programu do wirtualnego aranżowania wnętrz, przygotowana dla firmy meblowej ABRA.

Podobnie jak w przypadku innych narzędzi tego typu, obsługa programu NET Design jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Na projekt dwuwymiarowy możemy nanieść meble z katalogu mebli oferowanych przez ABRA, dowolnie je obracać i przesuwać. Warto zwrócić uwagę, że meble te nie są prezentowane w postaci miniaturek brył (tak jak to często ma miejsce), ale wiernej wizualizacji 3D.

W każdej chwili projektowania można skorzystać z podglądu trójwymiarowego, który symuluje wygląd pokoju. W trybie podglądu 3D można dodatkowo ustalić kolor ścian i rodzaj podłogi co podnosi wierność wizualizacji. Niestety program nie posiada funkcji drukowania projektów, choć jest możliwość zapisania widoku 3D oraz listy wybranych mebli do pliku.

Uwaga!

  • Przy pierwszym uruchomieniu wymagane jest aktywne połączenie z Internetem ponieważ program pobiera ze strony internetowej firmy ABRA katalog mebli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!