Napisy24 w wersji 1.2 poinformują o jakości napisów do filmów i seriali

Strona główna Aktualności

O autorze

Napisy24, popularna aplikacja do wyszukiwania i pobierania napisów do filmów i seriali doczekała się nowej wersji, oznaczonej numerkiem 1.2. To w większości poprawki, ale poprawki na tyle istotne, że warto program zaktualizować. Doczekaliśmy się też prezentowania informacji o jakości dostępnych napisów.

Teraz znalezionym napisom towarzyszy ocena, w skali od trzech gwiazdek (najlepsze napisy od wyselekcjonowanych tłumaczy z Napisy24), do jednej gwiazdki – napisy z innych serwisów o dyskusyjnej jakości. Deweloperzy programu tłumaczą, że chcą, by każdy użytkownik sam decydował, czy chce napisy szybciej i w niekoniecznie dobrej jakości, czy woli poczekać, aż pojawią się napisy o gwarantowanej jakości z Napisy24.pl.

Napisy24 pamięta też listę poszukiwanych tłumaczeń, automatycznie uzupełniając wpis przy szukaniu napisów i pokazuje procentowy postęp tłumaczenia, w miarę jak tłumacz dane napisy uzupełnia. Gdy prace zostaną ukończone, program pobierze je na dysk, a jeśli jest to niemożliwe, to usługa internetowa wyśle powiadomienie o dostępności napisów e-mailem lub SMS-em.

Oprócz tego poprawiono system zgłaszania złych napisów, zautomatyzowano kasowanie złych napisów, usunięto usterki z pokazywania okładek filmów, tytułów i innych danych, ulepszono deinstalator i usunięto błąd związany z niemożnością uruchomienia odtwarzacza wideo po kliknięciu pierwszego filmu na liście.

Program dostępny jest już w naszej bazie oprogramowania dla Windows.

© dobreprogramy