Napisy24.pl Napisy24.pl 1.9.4.0

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Napisy24.pl to niewielka aplikacja, która ułatwia pobieranie napisów do filmów. Daje ona możliwość wygodnego wyszukiwania, a następnie pobierania napisów nawet do najnowszych filmów pełnometrażowych, seriali telewizyjnych itp.

Program jest klientem popularnego serwisu z napisami o tej samej nazwie. Umożliwia łatwe i sprawne przeszukiwanie internetowych zasobów wspomnianego serwisu bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej. Wystarczy, że w głównym oknie narzędzia wczytamy plik wideo lub w eksploratorze Windows klikniemy na materiał wideo prawym przyciskiem myszy i wybierzemy opcję 'pobierz napisy z Napisy24.pl'. Aplikacja potrafi pobierać napisy dopasowane do wskazanego filmu, a jeśli nie są one dostępne poinformuje ona o użytkownika poprzez e-mail lub SMS gdy tylko odpowiednie napisy pojawią się w bazie.

Napisy24.pl pozwala oceniać i komentować poszczególne napisy, jak również udostępniać online własne tłumaczenia. Nie zabrakło również opcji otwierania karty wybranego filmu lub serialu w serwisach filmweb oraz imdb.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

minimalistyczny interfejs, szybkość działania, włączanie filmu z okna wyszukiwania i powiadomienia e-mail lub SMS
brak
ocena użytkownika
04.07.2016 13:15 • Recenzja do wersji 1.4

Krótko i na temat: dobry program do wyszukiwania napisów i świetna alternatywa dla napi-project. Plus za minimalistyczny interfejs, szybkość działania, włączanie filmu z okna wyszukiwania i powiadomienia e-mail lub SMS. Program działa bez problemowo. Oczywiście tak jak u konkurencji mamy szybki dostęp i wyszukiwanie poprzez menu kontekstowe pliku z filmem.