r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NaviExpert daje 5 godzin abonamentu za każdą godzinę jazdy z nawigacją

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

NaviExpert uruchomił nowy program lojalnościowy pod hasłem „Przedłuuuuż sobie”. Osoby, które do niego przystąpią, będą otrzymywać dodatkowe godziny abonamentu po prostu jeżdżąc z NaviExpertem.

Aby skorzystać z oferty, należy mieć na koncie aktywną jedną z usług: NaviExpert Test 7 dni, NaviExpert 1 miesiąc, NaviExpert Polska 1 rok, NaviExpert Polska i Europa 1 rok lub 24 miesiące. Każda godzina przejechana z nawigacją NaviExpert wróci na konto użytkownika w postaci 5 godzin nowego abonamentu NaviExpert Extra. Ponadto najaktywniejsi użytkownicy popularnego systemu nawigacji mogą wziąć udział w konkursie, który współorganizuje Shell. Do wygrania będą gadżety elektroniczne i vouchery na paliwo.

Szczegóły i regulamin programu można znaleźć na stronie NaviExperta. Aby sprawdzić, czy ktoś może wziąć udział w akcji, należy udać się na stronę kontrolną, wybrać swoją platformę i podążać za instrukcjami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.