Network Meter Network Meter 2.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Network Meter to bezpłatne, niewielkie narzędzie, które pozwala na monitoring połączeń sieciowych. Program w czasie rzeczywistym dostarcza informacji na temat wykorzystania łącza, zarówno tych przez złącze Ethernet, jak i sieci radiowych oraz VPN.

Program nie posiada wielu zaawansowanych funkcji, ani nowoczesnego interfejsu - autor zdecydowanie stawia na sprawdzone rozwiązania i klasyczne okna. Czyni to tym samym program intuicyjnym i prostym w użyciu, tym bardziej że do jego uruchomienia nie jest potrzebna instalacja - wystarczy wypakować aplikację z archiwum ZIP i można z miejsca sprawdzić stopień wykorzystania łącza.

Network Meter na bieżąco dostarcza informacji na temat zarówno prędkości przesyłu danych (upload i download), jak i prędkości maksymalnej oraz łącznej ilości przetransferowanych danych. Raportowi towarzyszy również wykres, a jednocześnie w oknie aplikacji możemy śledzić informacje z każdego łącza. Domyślnie program dostępny jest w formie ikonki w zasobniku systemowym, ale bez problemu możemy włączyć opcję, aby okno aplikacji było zawsze widoczne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!