Nightly Nightly 1.0.29-0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nightly to aplikacja optymalizująca sen. Jej działanie zostało podzielone na 3 obszary: pomaga szybciej zasnąć i relaksuje przed snem, ogranicza prawdopodobieństwo wystąpienia koszmarów, a w konsekwencji redukuje szanse na kiepskie przebudzenie z nieprzyjemnego snu.

Nightly korzysta z odkryć naukowych ostatnich lat i czerpie z badań dotyczących snu. Wykorzystana została także sztuczna inteligencja, wykrywająca krytyczne momenty podczas snu osoby korzystającej z aplikacji. Aplikacja zaczyna wtedy odtwarzać relaksującą muzykę, co pomaga odpędzić nieprzyjemne sny. W konsekwencji używający aplikacji śpią spokojniej, lepiej się wysypiają i są bardziej wypoczęci w ciągu dnia.

Technika głębokiej stymulacji używana przez Nightly jest owocem 3 lat badań psychologów i neurologów. Aplikacja monitoruje ruchy śpiącego przez całą noc i jeśli wykryje nagłe zmiany ułożenia ciała, charakterystyczne dla niespokojnych snów, podejmuje odpowiednie kroki. Dźwięki uspokajające także zostały opracowane naukowo, by pomóc nam wypoczywać w czasie snu. Muzyka obniża ciśnienie krwi, poziom kortyzolu, a w rezultacie także niepokój i stres. Z kolei odpowiednia stymulacja audiowizualna pomaga spokojnie zasnąć.

Nightly pozwala także zbierać informacje o naszym śnie do późniejszej analizy. Nie zabrakło „inteligentnego budzika”, który zadzwoni w najlepszej możliwej fazie snu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!