r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Skype na Androida: indywidualne dzwonki i przekazywanie zdjęć

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wydana została nowa wersja komunikatora Skype na urządzenia z systemem Android. Skype 5.10 nie przynosi spektakularnych nowości, pojawiły się jednak funkcje, które mogą być przydatne w personalizacji listy kontaktów oraz przesyłaniu obrazków.

Od wersji 5.10 w aplikacji można już definiować dźwięk dzwonka dla konkretnej osoby z listy kontaktów. Może to być o tyle przydatne, że program nie ogranicza wyboru do kilku własnych melodii, ale pozwala wybierać pliki dźwiękowe dostępne na pamięci urządzenia.

Ponadto dodano także funkcje przekazywania dalej obrazków. Jeżeli użytkownik otrzyma od rozmówcy plik graficzny, to może już – po przytrzymaniu palca na obrazku i wybraniu odpowiedniej pozycji z menu – przekazać go do osoby, która nie bierze udziału w rozmowie, ale znajduje się na liście kontaktów. Skype'a 5.10 w wersji na Androida można znaleźć w naszej bazie programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.