reklama

Nowy Skype na Androida: indywidualne dzwonki i przekazywanie zdjęć

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Wydana została nowa wersja komunikatora Skype na urządzenia z systemem Android. Skype 5.10 nie przynosi spektakularnych nowości, pojawiły się jednak funkcje, które mogą być przydatne w personalizacji listy kontaktów oraz przesyłaniu obrazków.

Od wersji 5.10 w aplikacji można już definiować dźwięk dzwonka dla konkretnej osoby z listy kontaktów. Może to być o tyle przydatne, że program nie ogranicza wyboru do kilku własnych melodii, ale pozwala wybierać pliki dźwiękowe dostępne na pamięci urządzenia.

Ponadto dodano także funkcje przekazywania dalej obrazków. Jeżeli użytkownik otrzyma od rozmówcy plik graficzny, to może już – po przytrzymaniu palca na obrazku i wybraniu odpowiedniej pozycji z menu – przekazać go do osoby, która nie bierze udziału w rozmowie, ale znajduje się na liście kontaktów. Skype'a 5.10 w wersji na Androida można znaleźć w naszej bazie programów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama