Nowy Yanosik na Androida: odświeżony wygląd i oferty z AC

Nowy Yanosik na Androida: odświeżony wygląd i oferty z AC

25.05.2017 12:42, aktual.: 25.05.2017 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy, kto sporo jeździ samochodem po kraju, może natknąć się na utrudnienia w ruchu drogowym, czy to będzie wypadek, czy kontrola drogowa. Z pomocą w uniknięciu tych sytuacji pomoże mobilna aplikacja Yanosik. Właśnie otrzymała duża aktualizację..

Tuż po uruchomieniu Yanosika zauważymy nowy wygląd aplikacji. Podczas jego projektowania priorytetem była przejrzystość i bardziej intuicyjny interfejs, po którym poruszanie się mają ułatwić zakładki pogrupowane tematycznie. Z pewnością aplikacja wygląda teraz nowocześniej.

Wraz z nowym wyglądem otrzymaliśmy rozszerzenie oferty YU! – ubezpieczeń zależnych od stylu jazdy, które oferowane są kierowcom za pomocą aplikacji Yanosik. Do tej pory użytkownicy aplikacji mogli otrzymać ofertę OC. Teraz do oferowanego już pakietu ubezpieczeń, dołączyły kolejne elementy: AC, Assistance i NNW.

Obraz

Jeśli chcecie skorzystać ze wspomnianych ofert, to warto wiedzieć, że wszystkie oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego kierowcy. Przy obliczaniu składek brane są pod uwagę m.in. takie parametry jak dynamika jazdy, miejsca w jakich porusza się pojazd czy częstotliwość korzystania z aplikacji. Nowością jest także rozłożenie opłat na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów.

Nowości w Yanosiku trafiły obecnie do wersji na Androida. Jednakże trwają prace nad wprowadzeniem zmian na inne platformy. W naszej bazie znajdziecie także wersję na iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)