r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy Yanosik na Androida: odświeżony wygląd i oferty z AC

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Każdy, kto sporo jeździ samochodem po kraju, może natknąć się na utrudnienia w ruchu drogowym, czy to będzie wypadek, czy kontrola drogowa. Z pomocą w uniknięciu tych sytuacji pomoże mobilna aplikacja Yanosik. Właśnie otrzymała duża aktualizację..

Tuż po uruchomieniu Yanosika zauważymy nowy wygląd aplikacji. Podczas jego projektowania priorytetem była przejrzystość i bardziej intuicyjny interfejs, po którym poruszanie się mają ułatwić zakładki pogrupowane tematycznie. Z pewnością aplikacja wygląda teraz nowocześniej.

Wraz z nowym wyglądem otrzymaliśmy rozszerzenie oferty YU! – ubezpieczeń zależnych od stylu jazdy, które oferowane są kierowcom za pomocą aplikacji Yanosik. Do tej pory użytkownicy aplikacji mogli otrzymać ofertę OC. Teraz do oferowanego już pakietu ubezpieczeń, dołączyły kolejne elementy: AC, Assistance i NNW.

r   e   k   l   a   m   a

Jeśli chcecie skorzystać ze wspomnianych ofert, to warto wiedzieć, że wszystkie oferty przygotowywane są indywidualnie dla każdego kierowcy. Przy obliczaniu składek brane są pod uwagę m.in. takie parametry jak dynamika jazdy, miejsca w jakich porusza się pojazd czy częstotliwość korzystania z aplikacji. Nowością jest także rozłożenie opłat na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów.

Nowości w Yanosiku trafiły obecnie do wersji na Androida. Jednakże trwają prace nad wprowadzeniem zmian na inne platformy. W naszej bazie znajdziecie także wersję na iOS-a.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.