r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 2010 RC trafił do testerów

Strona główna Aktualności

Mała grupa testerów Office 2010, należąca do programu TAP, otrzymała dostęp do wersji kandydującej (RC) najnowszego pakietu biurowego Microsoftu. Testerzy uzyskali dostęp do Office 2010 Release Candidate w wersji klienckiej (wydanie 4734.1000) oraz serwerowej (wydanie 4730.1010). Microsoft przygotowywał się do wydania Office 2010 RC od początku roku, o czym świadczyły liczne przecieki do mediów. Nim wersja kandydująca trafiła jednak do wybranej grupy testerów, mogły się z nią zapoznać firmy uczestniczące w programie Technology Adoption Program (TAP). W mailu rozesłanym do testerów zespół tworzący najnowszą wersję pakietu biurowego Microsoftu podziękował uczestnikom programu beta-testów za wkład w dopracowywaniu Office 2010. Dziękujemy za dalszy udział w programie, zgłaszanie swoich opinii oraz ciężką pracę jaką wykonujecie - dodał zespół twórców Office'a.

Microsoft Office 2010 zostanie wydany w sześciu wersjach i trafi do sklepów w czerwcu tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.