reklama

Office 2010 RC trafił do testerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Mała grupa testerów Office 2010, należąca do programu TAP, otrzymała dostęp do wersji kandydującej (RC) najnowszego pakietu biurowego Microsoftu.

Testerzy uzyskali dostęp do Office 2010 Release Candidate w wersji klienckiej (wydanie 4734.1000) oraz serwerowej (wydanie 4730.1010). Microsoft przygotowywał się do wydania Office 2010 RC od początku roku, o czym świadczyły liczne przecieki do mediów. Nim wersja kandydująca trafiła jednak do wybranej grupy testerów, mogły się z nią zapoznać firmy uczestniczące w programie Technology Adoption Program (TAP). W mailu rozesłanym do testerów zespół tworzący najnowszą wersję pakietu biurowego Microsoftu podziękował uczestnikom programu beta-testów za wkład w dopracowywaniu Office 2010. Dziękujemy za dalszy udział w programie, zgłaszanie swoich opinii oraz ciężką pracę jaką wykonujecie - dodał zespół twórców Office'a.

Microsoft Office 2010 zostanie wydany w sześciu wersjach i trafi do sklepów w czerwcu tego roku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama