OpenEmu 2.0.5

Strona główna Mac Programowanie Emulatory
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OpenEmu to emulator wielu konsol do gier w jednej aplikacji. Dzięki niemu można zagrać na Macu w stare gry, na przykład te z Nitendo NES-a (w Polsce popularne były jego klony, na przykład Pegasus).

Program ma przejrzysty interfejs. Główne okno przedstawia bibliotekę wgranych do aplikacji ROM-ów, posegregowanych według platform. Dodanie nowego ROM-u odbywa się metodą przeciągnij i upuść do okna aplikacji. Opcje sterowania można skonfigurować w preferencjach aplikacji. Obsługiwane są również pady. Miłym udogodnieniem jest to, że po wyjściu z gry możliwe jest jej późniejsze uruchomienie od wcześniej skończonego momentu.

Aplikacja obsługuje romy wielu popularnych konsol: Atari2600, Game Boy, Game Boy Advance, Game Gear, NeoGeo Pocket, Nitendo (NES), Nitendo DS., Sega Master System, Sega Mega Drive, Sega Mega Drive 3X, Super Nitendo (SNES), TurboGrafx-16, Virtual Boy, Atari 5200 - Atari 7800 - Atari Lynx - ColecoVision - Famicom Disk System - Intellivision - Nintendo 64 - Odyssey²/Videopac+ - PC-FX - SG-1000 - Sega CD - Sony PSP - Sony PlayStation - TurboGrafx-CD/PCE-CD - Vectrex - WonderSwan.

OpenEmu to program, który pozwoli przywołać wspomnienia z dzieciństwa. Granie w kultowe gry na Macu takie jak Super Mario to czysta przyjemność. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza