r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenFM 2.2.8

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

OpenFM to aplikacja oferująca dostęp do ponad 100 muzycznych stacji radiowych, których słuchać można dzięki strumieniowaniu z Internetu. Wszystkie stacje są nastawione na konkretny gatunek muzyczny. Grają one całą dobę i nie są przerywane żadnymi rozmowami.

Główny ekran zawiera informację o aktualnie grającym utworze i listę czterech kolejnych utworów na playliście. U dołu znajduje się pasek stacji radiowych z wybranego gatunku. By się między nimi przełączać, należy wykonać na tym pasku gest w lewo lub w prawo. Zaraz powyżej znajduje się ukryty panel rozwijany, zawierający dostępne gatunki. Znajduje się tam kilka najpopularniejszych, czyli m.i. pop, hip-hop, rock/metal, elektroniczna, alternatywa, reggae, muzyka na imprezę. Prócz tego jest też kategoria Inne, gdzie znaleźć można konkretne stacje z muzyką klasyczną, filmową, klasyką lat 50', jazzem, muzykę biesiadną, czy nawet odgłosy natury.

r   e   k   l   a   m   a
Możliwe jest także szybkie przełączanie się między częściej odtwarzanymi stacjami, zapisanymi w kategorii ulubione. By dodać tam stację, trzeba oznaczyć ją serduszkiem. OpenFM to dobra, darmowa alternatywa dla wszystkich miłośników słuchania radia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.