OpenFM OpenFM

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

OpenFM to aplikacja oferująca dostęp do ponad 100 muzycznych stacji radiowych, których słuchać można dzięki strumieniowaniu z Internetu. Wszystkie stacje są nastawione na konkretny gatunek muzyczny. Grają one całą dobę i nie są przerywane żadnymi rozmowami.

Główny ekran zawiera informację o aktualnie grającym utworze i listę czterech kolejnych utworów na playliście. U dołu znajduje się pasek stacji radiowych z wybranego gatunku. By się między nimi przełączać, należy wykonać na tym pasku gest w lewo lub w prawo. Zaraz powyżej znajduje się ukryty panel rozwijany, zawierający dostępne gatunki. Znajduje się tam kilka najpopularniejszych, czyli m.i. pop, hip-hop, rock/metal, elektroniczna, alternatywa, reggae, muzyka na imprezę. Prócz tego jest też kategoria Inne, gdzie znaleźć można konkretne stacje z muzyką klasyczną, filmową, klasyką lat 50', jazzem, muzykę biesiadną, czy nawet odgłosy natury.

Możliwe jest także szybkie przełączanie się między częściej odtwarzanymi stacjami, zapisanymi w kategorii ulubione. By dodać tam stację, trzeba oznaczyć ją serduszkiem. OpenFM to dobra, darmowa alternatywa dla wszystkich miłośników słuchania radia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!