r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opera: Mamy 100 mln użytkowników

Strona główna Aktualności

Pracownicy Opera Software ogłosili dzisiaj, że z ich przeglądarek korzysta już 100 mln osób na całym świecie. Liczba ta została osiągnięta według statystyk w marcu tego roku.

W marcu Opera odnotowała 30% przyrost liczby użytkowników. Obecnie z jej przeglądarki internetowej korzysta 50 mln osób korzystających z systemu Windows, Mac OS X i Linux. Tyle samo jest użytkowników Opery Mini - mobilnej wersji przeglądarki. Ta ostatnia dostępna jest dla takich systemów jak Android czy Symbian. Być może wkrótce zostanie wprowadzona także do sklepu App Store. Szczególną popularnością Opera cieszy się w naszym kraju. Według statystyk prowadzonych przez serwis Ranking.pl, w marcu korzystało z niej 10,46% Polaków. Z naszych ustaleń wynika, że prawie 15% użytkowników vortalu dobreprogramy łączy się za pomocą Opery. Natomiast dużo gorzej przeglądarka radzi sobie na świecie. Według różnych statystyk Opera w sumie używana jest przez około 2% internautów.

Najnowszą wersję przeglądarki internetowej Opera można pobrać z naszych stron. Dostępne są wersje dla osób korzystających z systemu Windows, Mac OS X, a także Linux.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.