PDF Link Editor PDF Link Editor 2.2.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PDF Link Editor to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do edytowania hiperłączy umieszczonych w dokumentach PDF.

Użytkownicy, którzy mają na co dzień do czynienia z PDF-ami doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że modyfikowanie wielu odnośników zawartych w najpopularniejszych przeglądarkach dokumentów PDF (np. Adobe Acrobat Reader) nie jest szczególnie komfortowe. PDF Link Editor oferuje dostęp do szeregu rozmaitych funkcji pozwalających na łatwe i szybkie edytowanie, dodawanie, podmienianie, usuwanie i wyodrębnianie hiperłączy (pojedynczo lub w trybie wsadowym).

PDF Link Editor może pochwalić się nowoczesnym, a przy tym również intuicyjnym interfejsem, z którego opanowaniem poradzą sobie zarówno nowicjusze, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Program jest kompatybilny ze wszystkimi dokumentami zapisanymi przez wspomnianego już Adobe Acrobat Readera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!