PMPlayer 12

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, szybkością działania i wsparciem rozmaitych formatów plików.

Za pomocą PMPlayer uruchomimy dowolne pliki wideo i audio zapisane na dysku twardym komputera, dowolnym nośniku (np. DVD), urządzeniu do przechwytywania obrazu (m.in. kamery) czy też materiały dostępne po kliknięciu w URL (http://, mms://, mmsh://, rtp://, rtsp://, udp://...). Program oferuje wysoką jakość obrazu i wspiera niemal wszystkie popularne formaty plików oraz kodeki, w tym np. ffdshow, filtry LAV oraz MPC-HC.

Na uwagę zasługuje fakt, że PMPlayer oferuje funkcję wielokrotnego powiększania rozmiaru ekranu, korzystania z opcji zoomu podczas oglądania filmu, konfigurowania ustawień dźwięku i obrazu, tworzenia list odtwarzania i konfigurowania napisów dla każdego wideo, co pozwala na dostosowanie działania programu do preferencji użytkownika.

PMPlayer zawiera także kilka dodatkowych narzędzi, pozwalających między innymi na nagrywanie filmów, konwertowanie plików, łączenie się z lokalnymi urządzeniami bądź kamerami w sieci za pomocą adresu IP, a także publikowanie materiałów audio i wideo w sieci dla innych użytkowników (strumieniowanie obrazu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
elvis034   1 #2 22.01.2018 00:17

@Mark7: a jak twój komentarz się ma do tematu programu opisywanego na tej stronie - pmplayer??
pozdrawiam

Mark7   7 #1 01.02.2016 08:08

Ostatnio wpadł mi w ręce materiał filmowy 4K: obraz zrobiony kodekiem H.265/HEVC, dźwięk AAC 2.0 a całość zapakowana w kontener MPEG-TS. Żaden z popularnych darmowych playerów nie chciał tego odtwarzać, najczęściej brak było obrazu. Jedynie Potplayer prawidłowo odtwarzał ale bez wsparcia sprzętowego (jedynie H.264) mocno się zacinał. Natomiast płatny Cyberlink PowerDVD Ultra robił to bez najmniejszego problemu i nie zacinał się nawet przy szybkim przeskakiwaniu.
P.S. To nie jest reklama. To fakt.

Autor edytował komentarz.