PMPlayer PMPlayer 14

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, szybkością działania i wsparciem rozmaitych formatów plików.

Za pomocą PMPlayer uruchomimy dowolne pliki wideo i audio zapisane na dysku twardym komputera, dowolnym nośniku (np. DVD), urządzeniu do przechwytywania obrazu (m.in. kamery) czy też materiały dostępne po kliknięciu w URL (http://, mms://, mmsh://, rtp://, rtsp://, udp://...). Program oferuje wysoką jakość obrazu i wspiera niemal wszystkie popularne formaty plików oraz kodeki, w tym np. ffdshow, filtry LAV oraz MPC-HC.

Na uwagę zasługuje fakt, że PMPlayer oferuje funkcję wielokrotnego powiększania rozmiaru ekranu, korzystania z opcji zoomu podczas oglądania filmu, konfigurowania ustawień dźwięku i obrazu, tworzenia list odtwarzania i konfigurowania napisów dla każdego wideo, co pozwala na dostosowanie działania programu do preferencji użytkownika.

PMPlayer zawiera także kilka dodatkowych narzędzi, pozwalających między innymi na nagrywanie filmów, konwertowanie plików, łączenie się z lokalnymi urządzeniami bądź kamerami w sieci za pomocą adresu IP, a także publikowanie materiałów audio i wideo w sieci dla innych użytkowników (strumieniowanie obrazu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!