r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PMPlayer 8.0.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, szybkością działania i wsparciem rozmaitych formatów plików.

Galeria programu

Za pomocą PMPlayer uruchomimy dowolne pliki wideo i audio zapisane na dysku twardym komputera, dowolnym nośniku (np. DVD), urządzeniu do przechwytywania obrazu (m.in. kamery) czy też materiały dostępne po kliknięciu w URL (http://, mms://, mmsh://, rtp://, rtsp://, udp://...). Program oferuje wysoką jakość obrazu i wspiera niemal wszystkie popularne formaty plików oraz kodeki, w tym np. ffdshow, filtry LAV oraz MPC-HC.

Na uwagę zasługuje fakt, że PMPlayer oferuje funkcję wielokrotnego powiększania rozmiaru ekranu, korzystania z opcji zoomu podczas oglądania filmu, konfigurowania ustawień dźwięku i obrazu, tworzenia list odtwarzania i konfigurowania napisów dla każdego wideo, co pozwala na dostosowanie działania programu do preferencji użytkownika.

PMPlayer zawiera także kilka dodatkowych narzędzi, pozwalających między innymi na nagrywanie filmów, konwertowanie plików, łączenie się z lokalnymi urządzeniami bądź kamerami w sieci za pomocą adresu IP, a także publikowanie materiałów audio i wideo w sieci dla innych użytkowników (strumieniowanie obrazu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mark7   6 #1 01.02.2016 08:08

Ostatnio wpadł mi w ręce materiał filmowy 4K: obraz zrobiony kodekiem H.265/HEVC, dźwięk AAC 2.0 a całość zapakowana w kontener MPEG-TS. Żaden z popularnych darmowych playerów nie chciał tego odtwarzać, najczęściej brak było obrazu. Jedynie Potplayer prawidłowo odtwarzał ale bez wsparcia sprzętowego (jedynie H.264) mocno się zacinał. Natomiast płatny Cyberlink PowerDVD Ultra robił to bez najmniejszego problemu i nie zacinał się nawet przy szybkim przeskakiwaniu.
P.S. To nie jest reklama. To fakt.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.