POLOmarket POLOmarket

Strona główna iOS Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

POLOmarket to mobilna aplikacja dla klientów polskiej sieci sklepów spożywczych POLOmarket. Dzięki niej będziemy mogli nabyć wybrane produkty w atrakcyjnych cenach oraz skorzystać z wielu innych przywilejów.

Kupuj taniej w sklepach sieci POLOmarket

Po uruchomieniu aplikacji można wyszukać najbliższy POLOmarket automatycznie lub też wybrać go z listy. Następnie trzeba zalogować się do swojego konta lub utworzyć nowe, podając adres e-mail, numer telefonu oraz hasło, a także otrzymany SMS-em kod weryfikacyjny. Dopiero po wykonaniu tych czynności na ekranie pojawi się główne okno programu.

Co zawiera aplikacja?

Aplikacja POLOmarket zawiera przede wszystkim gazetki i katalogi oraz kupony rabatowe. Możemy przeglądać aktualne promocje przesuwając palcem po ekranie lub też wyszukując interesujące nas produkty.

POLOkarta w aplikacji

Każdy, kto posiada kartę lojalnościową POLOmarketu nie musi nosić jej przy sobie, bowiem istnieje możliwość dodania POLOkarty do swojego konta w aplikacji. Przy kasie możemy zeskanować POLOkartę z aplikacji w specjalnym skanerze lub wpisać numer telefonu w terminalu płatniczym, dzięki czemu uda nam się skorzystać z rabatów przygotowanych z myślą o posiadaczach POLOkarty.

Przepisy kulinarne

Warto dodać, że opisywany program zawiera także przepisy kulinarne (także w formie materiałów wideo) udostępnione w sekcji Na Szlaku Smaku. Co tydzień znajdziemy w niej nowy przepis na tanie, szybkie i smaczne dania. Potrzebne produkty kupimy taniej w sklepach sieci POLOmarket.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja dla klientów sieci sklepów POLOmarket
  • dostęp do POLOkarty z poziomu smartfona lub tabletu
  • zawiera kupony rabatowe
  • najnowsze gazetki promocyjne i katalogi
  • rozmaite przepisy kulinarne

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!