Nasza Stokrotka: jak się zarejestrować?

Nasza Stokrotka: jak się zarejestrować?

Nasza Stokrotka: jak się zarejestrować?
Nasza Stokrotka: jak się zarejestrować?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor
15.06.2022 11:45

Rejestracja w aplikacji Nasza Stokrotka jest wyjątkowo łatwa i szybka. Po rejestracji będziemy mogli uczestniczyć w programie lojalnościowym i otrzymywać spersonalizowane oferty promocyjne od sklepów Stokrotka.

Aplikacja Nasza Stokrotka to typowe narzędzie lojalnościowe, gdzie możemy zbierać punkty (tu płatki), które wymienimy na produkty w atrakcyjnych cenach w marketach Stokrotka. W aplikacji wybierzemy najbliższy sklep, prześledzimy historię zakupów i co oczywiste, zarejestrujemy zakupy poprzez wirtualną kartę. To wszystko dostępne jest po rejestracji konta w aplikacji.

Nasza Stokrotka: jak się zarejestrować?

Po instalacji programu Nasza Stokrotka na urządzeniu mobilnym i pierwszym uruchomieniu, konieczne jest podanie numeru telefonu. Po wpisaniu, na podany numer zostanie wysłany jednorazowy kod niezbędny do rejestracji.

Nasza Stokrotka: zaczynamy rejestrację
Nasza Stokrotka: uzupełniamy dane
Nasza Stokrotka: już prawie kończymy

Na kolejnym ekranie uzupełniamy pole Imię, jeśli jesteśmy osobą pełnoletnią odznaczamy odpowiednie pole. Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zapoznania się z obowiązkiem informacyjnej. Po zatwierdzeniu zostajemy wpisani do Programu Nasza Stokrotka.

Jeśli się zdecydujemy podać takie dane jak adres mail i data urodzenia, zyskamy dostęp do spersonalizowanych ofert np. na nasze urodziny.

Nasza Stokrotka: uzupełniamy dane adres mail i data urodzin
Nasza Stokrotka: kończymy proces rejestracji
Nasza Stokrotka: link aktywujący otrzymamy na skrzynkę mail

Wystarczy wpisać odpowiednie dane, następnie potwierdzić adres mail klikając w link w wiadomości, która dotarła na podanego maila.

To już wszystko, od teraz możemy korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji Nasza Stokrotka. Rejestrujemy zakupy, zbieramy punkty i wymieniamy je na produkty w atrakcyjnych cenach. Do tego mamy dostęp do gazetek promocyjnych, które obowiązują w naszym ulubionym, wybranym sklepie w pobliżu.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)