r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pierwsze w Polsce szkolenia z obsługi Sony Vegas Pro 9

Strona główna Aktualności

26 maja w Katowicach odbędą się po raz pierwszy w Polsce szkolenia z obsługi programu Sony Vegas Pro 9. Jest to profesjonalne narzędzie przeznaczone do edycji wideo oraz przygotowywania płyt DVD.

Sony Vegas Pro 9 jest programem, w którego skład wchodzą takie narzędzia jak Vegas 9 (program do cyfrowej edycji wideo i produkcji audio), DVD Architect Pro 5 - zestaw profesjonalnych narzędzi do tworzenia płyt DVD oraz Sony Dolby Digital AC-3 Encoder - koder dźwięku Dolby Digital AC-3 Encoder. Specjalnie dla osób zainteresowanych technikami profesjonalnego montażu cyfrowego Sony Creative Software oraz Akademia Kompetencji KSK Dystrybucji organizują szkolenia w Katowicach. Szkolenie polega na kilkugodzinnym spotkaniu z trenerem i prowadzone jest w formie warsztatowej. Program obejmie takie zagadnienia jak interfejs programu, dodawanie elementów do projektu, generowanie mediów czy informacje na temat podstawowych technik edycji.

Szkolenie odbędzie się w grupie 10-osobowej. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem strony Sony Creative Software. Na stronie tej dostępny jest również szczegółowy program spotkania. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 430 złotych brutto.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.