r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pionierzy Technologii IT - trzecia odsłona

Strona główna Aktualności

Pionierzy Technologii IT - pod tym hasłem organizowany jest w Krakowie cykl spotkań podczas których studenci kierunków informatycznych będą mogli spotkać się z ekspertami z lokalnych firm IT. W ubiegłym roku odbyły się dwa pierwsze spotkanie IMS - Przyszłość Telekomunikacji oraz Life goes mobile, teraz zapraszamy na kolejne pt. Dawn of the Grid computing era.

Pomysłodawcą spotkań jest niezależna organizacja Inicjatywa IT w Krakowie, której celem jest integracja, promowanie i rozwój społeczności informatycznej w regionie krakowskim. Główne cele spotkań to zapoznanie przede wszystkim studentów, ale i osób już aktywnych zawodowo, z profesjonalnym podejściem do technologii w firmach IT, a także umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z ekspertami pracującymi w takich firmach.

Temat "Dawn of the Grid computing era" prezentować będzie laureat nagrody Innowator Małopolski 2006 firma GridwiseTech. W programie m.in. Jak wykorzystać moc 30000 maszyn z całej Europy? Co łączy BP, CNN, Phillips i Ricoh? Jak zostać konsultantem gridowym? Demonstracja na klastrze w Toronto - gościnnie Platform Computing i IBM.

Spotkanie odbędzie się 22 lutego 2007 o godzinie 17:30 w Auli Średniej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego na ul. Krupniczej 35 w Krakowie. Więcej informacji można uzyskać na stronach organizatorów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.