r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pocket 6.6.12

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści

Pocket to oficjalna aplikacja do usługi o tej samej nazwie. Dzięki nim możemy w łatwy sposób zbierać i zarządzać artykułami oraz treściami do przeczytania na później. Dostęp do nich mamy nie tylko z poziomu aplikacji (w tym dzięki otwartemu api wielu nieoficjalnych), ale także strony www.

Do działania aplikacja wymaga posiadania konta w serwisie getpocket.com i zalogowania się do niego lub utworzenie nowego konta bezpośrednio z poziomu aplikacji. Wspierane jest także logowanie za pomocą konta Google +. Po tym etapie dane użytkownika są synchronizowane Choć Pocket serwuje użytkownikowi witrynę dostosowaną do przeglądania głównej treści, tekstu, to jednak wyświetla także zewnętrzne materiały takie jak obrazki powiązane z wyświetlanym artykułem. W przeciwieństwie do podobnych rozwiązań pozwala także na dodawanie do bazy filmów z usług takich jak YouTube czy Vimeo, a następnie ich oglądanie na telefonie. Na podstawie dodawanych przez nas treści potrafi także polecać inne, ciekawe artykuły.

r   e   k   l   a   m   a

Jedną z dodatkowych możliwości jest opcja tagowania materiałów w celu ich kategoryzacji i szybszego odnajdywania w przyszłości. Wygodny manager pozwala na szybkie usuwanie, dodawanie do ulubionych, oznaczanie jako przeczytane lub tagowanie wielu materiałów jednocześnie. Aplikacja oferuje również wsparcie dla TTS czyli systemowego syntezatora mowy,który przeczyta dla nas wybrane treści.

W ramach ustawień użytkownik może włączyć ciemny tryb wyświetlania (włącznie z wymuszaniem koloru czarnego dla wyświetlaczy OLED), a także zablokować automatyczne obracanie ekranu. Pozwalają one także na ustalenie sposobu sortowania danych w listach, a także dostosowanie opcji wyświetlania poprzez wybór czcionki, interlinii, rozmiaru tekstu i jasności ekranu. Aplikacja jest udostępniana za darmo, posiada interfejs w języku polskim oraz dodatkowe, płatne opcje premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 09.04.2016 | Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Pocket na pulpitach i urządzeniach mobilnych od teraz z polecanymi artykułami

0
OPROGRAMOWANIE 27.08.2015 | Maciej Olanicki

Konkurencja na polu programów i usług, które umożliwiają internautom zapisanie interesujących treści i zapoznanie się z nimi później, jest dość spora. Popularnością od lat cieszy się Pocket i zawdzięcza to zapewne w dużej części przykładnemu zastosowaniu synchronizacji pomiędzy mobilną aplikacją a wersją przeglądarkową. Właśnie doczekał się on aktualizacji istotnie zwiększającej funkcjonalność. W opublikowanej właśnie wersji 6.0, użytkownicy Pocketa, oprócz dostępu do zapisanych wcześniej stron, mogą także przeglądać artykuły, które zostały dla nich wybrane na podstawie wcześniejszych lektur…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.