r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Poczuj magię iPhone’a X na Androidzie: zasłoń paskiem część ekranu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W tekście o aplikacji VolumeSync, służącej do synchronizacji ustawień dźwięku, stwierdziliśmy, że smartfony z Androidem przyzwyczaiły nas do rozwiązywania problemów poprzez szukanie aplikacji w sklepie. Czy w Google Play można nawet znaleźć pomoc dla osób wyczekujących iPhone’a X? Oczywiście, że tak.

iPhone X został już zaprezentowany, ale dopiero w listopadzie pojawi się na sklepowych półkach. Wprowadzi on sporo nowości, w tym także największe zmiany w historii Apple w obsłudze smartfonów. Ze względu na wyświetlacz zajmujący niemal cały przód, zniknął przycisk home, a bezramkowe wzornictwo sprawiło, że u góry ekranu znalazł się wkomponowany w ekran pasek z czujnikami i przednią kamerą.

Umieszczony na górze pasek wprowadza zmiany w interfejsie, dzieląc górną część ekranu na dwie części. Stał się on jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów nowego iPhone’a. Najwierniejsi fani Apple, którzy niecierpliwie czekają na listopad, mogą już doznać magii nowego górnego paska. Wystarczy, że sięgną po smartfon z Androidem i pobiorą aplikację XOutOf10.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja XOutOf10 stara się przybliżyć doświadczenia występujące podczas użytkowania iPhone’a X. Robi to w bardzo prosty sposób, zasłaniając górną część ekranu wirtualnym paskiem, będącym odpowiednikiem jednej z większych innowacji iPhone’a X.

Pasek zasłania wybrane elementy na ekranie, sprawiając, że korzystanie ze smartfonu staje się mniej wygodne. Oczywiście tego samego nie doświadczymy w nowym smartfonie Apple, w którym interfejs i aplikacje będą dostosowane do wzornictwa iPhone’a X. Jednakże, jeśli ktoś faktycznie chciałby mieć namiastkę nowego iPhone’a, to może sięgnąć po aplikację XOutOf10, którą znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.