YouTube na Androida z popsutym paskiem odtwarzania. Teraz działa jak na iOS

YouTube na Androida z popsutym paskiem odtwarzania. Teraz działa jak na iOS

25.07.2018 15:30, aktual.: 25.07.2018 17:04

Jedną z najpopularniejszych aplikacji na Androida jest YouTube. Wskaźnik instalacji wynosi ponad miliard, a średnia z ponad 25 mln ocen to 4,3 na 5 gwiazdek. Nic więc dziwnego, że Google przykłada się do każdej aktualizacji i stara się wydać dopracowany produkt. Nie zawsze jednak to się udaje.

Od wersji 13.27 zniknęła możliwość wygodnego przechodzenia do wybranego fragmentu filmu. Wcześniej można było bowiem kliknąć na dowolne miejsce na pasku odtwarzania, aby przenieść się do konkretnego momentu. Podobnie działa YouTube dostępny na komputerze w przeglądarce internetowej i takie rozwiązanie wydaje się być najbardziej intuicyjnym.

Wprowadzone zmiany usunęły wspomnianą metodę wybierania konkretnego fragmentu. Teraz należy chwycić kropkę, która wskazuje bieżący moment filmu i ją przenieść w odpowiednie miejsce na pasku.

[twitter=https://twitter.com/TeamYouTube/status/1021810185721892864]Mogłoby się wydawać, że wspomniana zmiana jest zamierzona. W końcu właśnie tak działania przewijanie w aplikacji na iOS-a. Jednak zespół YouTube’a poinformował, że trwają właśnie prace nad usunięciem tego błędu. Powinien on zniknąć w najbliższej aktualizacji aplikacji na Androida.

Aplikację YouTube znajdziecie w naszym katalogu aplikacji. Dostępna jest wersja na Androida oraz iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)