r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polska wersja CorelDRAW Graphics Suite X5 wydana

Strona główna Aktualności

Firma Corel Corporation wydała polską wersję programu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X5.

CorelDRAW Graphics Suite X5 to popularny pakiet przeznaczony do profesjonalnego tworzenia i edytowania grafiki. Użytkownik może również składać dokumenty, tworzyć animacje, grafikę wektorową czy rastrową. W najnowszej wersji wprowadzono ponad 50 nowych funkcji takich jak nowe mechanizmy zarządzania barwą czy symulacja rzeczywistych kolorów. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Edycja X5 obsługuje systemy wielordzeniowe, jest również w pełni dostosowany do potrzeb Windows 7. W skład pakietu wchodzą takie narzędzia jak CorelDRAW X5 (grafika wektorowa), Photo-Paint X5 (grafika rastrowa), PowerTrace X5 (konwersja obrazów bitmapowych na wektorowe), Capture X5 (zrzuty ekranu), a także Connect (przeglądarka grafik).

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X5 kosztuje 530 euro za pełną wersję lub 299 euro za uaktualnienie. Cena nie zawiera podatku VAT. Ile kosztuje w złotówkach, tego jeszcze nie wiadomo, bo program w wersji pudełkowej nie jest jeszcze dostępny w Polsce w sprzedaży. W wersji elektronicznej nowego Corela można już zakupić w oficjalnym sklepie internetowym Corela. Ruszyła także przedsprzedaż wersji pudełkowych.

r   e   k   l   a   m   a

Wersję testową (trial) pakietu CorelDRAW Graphics Suite X5 w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.