Power Plan Assistant Power Plan Assistant 3.2c

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Power Plan Assistant to niewielkie narzędzie, którym zainteresować powinien się każdy posiadacz laptopa czy netbooka. Stworzone ono zostało do zarządzania energią w Windows 7/8 i w odróżnieniu od mechanizmu wbudowanego w systemie oferuje kilka ciekawych rozwiązań.

Program rozszerza możliwości systemu w kwestii zarządzania energią o takie opcje jak możliwość wykonania jednej z dostępnych akcji (np. wyłączenie ekranu, zablokowanie komputera czy uruchomienie wygaszacza ekranu) w efekcie na umieszczenie kursora w lewym rogu ekranu lub podwójne kliknięcie myszką. Obsługa odbywać się może oczywiście również za pośrednictwem odpowiednich skrótów klawiszowych. Co więcej, Power Plan Assistant umożliwia przełączenie trybu zasilania na oszczędny w momencie rozładowania baterii (w stopniu wybranym w ustawieniach) oraz definiowanie trybów, które automatycznie uruchomione zostaną po podłączeniu/odłączeniu zasilania.

Power Plan Assistant działa w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Za pośrednictwem dostępnej tam ikonki możliwe jest konfigurowanie narzędzia, jak również wygodne zmienianie używanych w danej chwili planów zasilania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 5 dni.
  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!