r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Power Plan Assistant 3.2c

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Power Plan Assistant to niewielkie narzędzie, którym zainteresować powinien się każdy posiadacz laptopa czy netbooka. Stworzone ono zostało do zarządzania energią w Windows 7/8 i w odróżnieniu od mechanizmu wbudowanego w systemie oferuje kilka ciekawych rozwiązań.

Galeria programu

Program rozszerza możliwości systemu w kwestii zarządzania energią o takie opcje jak możliwość wykonania jednej z dostępnych akcji (np. wyłączenie ekranu, zablokowanie komputera czy uruchomienie wygaszacza ekranu) w efekcie na umieszczenie kursora w lewym rogu ekranu lub podwójne kliknięcie myszką. Obsługa odbywać się może oczywiście również za pośrednictwem odpowiednich skrótów klawiszowych. Co więcej, Power Plan Assistant umożliwia przełączenie trybu zasilania na oszczędny w momencie rozładowania baterii (w stopniu wybranym w ustawieniach) oraz definiowanie trybów, które automatycznie uruchomione zostaną po podłączeniu/odłączeniu zasilania.

Power Plan Assistant działa w obrębie zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy. Za pośrednictwem dostępnej tam ikonki możliwe jest konfigurowanie narzędzia, jak również wygodne zmienianie używanych w danej chwili planów zasilania.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 5 dni.
  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.