PowerTrader 1.0.4.313

Strona główna Windows Firma Giełda i waluty
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PowerTrader jest bezpłatnym programem stworzonym głównie z myślą o graczach giełdowych, ale również początkujących użytkownikach zainteresowanych tą tematyką.

Program z łatwością umożliwia przeprowadzanie analizy technicznej, przeglądanie notowań giełdowych i podstawowych informacji z rynku. PowerTrader wyposażony został w specjalny moduł pozwalający zarządzać portfelem inwestora. Dzięki niemu użytkownik może zarządzać swoim wirtualnym budżetem - dokonywać zakupów/sprzedaży akcji poszczególnych walorów itp. Wbudowana przeglądarka (oparta na silniku Webkit) daje łatwy dostęp z poziomu aplikacji do stron internetowych domów maklerskich, GPW (Giełdy Papierów Wartościowych), portalów giełdowych i biznesowych. Z kolei opcja automatycznego pobierania i aktualizacji danych sprawia, że użytkownik może poświęcić całą swoją uwagę na kreowaniu własnej strategii inwestycyjnej.

Całość wyposażona została w bardzo wygodny i intuicyjny interfejs graficzny, który oferuje możliwość przedstawiania wybranych informacji w postaci czytelnych wykresów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwa obsługa, program zintegrowany z bazą notowań giełdowych, prowadzenie własnego portfela giełdowego
Słabe możliwości AT, brak własnego języka programowania formuł
ocena użytkownika
29.11.2013 11:34 • Recenzja do wersji 1.0.1.301

Fajny programik. Do samej analizy techniczne bardziej polecam Amibrokera, to już klasa światowa jeśli chodzi o programy giełdowe, zaryzykowałbym że język programowania AFL daje dużo większe możliwości niż MetaStock. Dane giełdowe można łatwo zasilać w AmiBrokerze Pobieraczem GPW.