QuickPics Photo Manager 1.6

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

QuickPics Photo Manager to niewielka aplikacja, która pozwala uporządkować oraz przeglądać naszą galerię za pomocą tagów przypisanych do zdjęć.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki samouczek, tłumaczący główne możliwości aplikacji. Aby ta mogła działać poprawnie musimy nadać jej uprawnienia dostępu do naszej galerii. Gdy wszystkie zdjęcia zostaną załadowane możemy przejść do korzystania z programu.

Na ekranie głównym ujrzymy wszystkie zdjęcia i grafiki jakie posiadamy na urządzeniu. Z tego poziomu możemy je sortować, przeszukiwać oraz porządkować. Głównym mechanizmem jest dodawanie tagów. Możemy to robić grupowo dla wielu zdjęć za jednym razem.

Z poziomu QuickPics Photo Manager mamy dostęp również do edytora. Za jego pomocą dodamy filtry, ramki, czy też naklejki. Efekt naszej pracy możemy w łatwy sposób udostępnić innym. Aplikacja jest dostępna za darmo i na chwilę obecną nie posiada żadnych irytujących reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dropbox zamyka Carousel i Mailboxa. Zobacz, czym je zastąpić

9
10.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Mamy złe wiadomości dla użytkowników aplikacji Mailbox i Carousel. Będący ich właścicielem Drobpox poinformował, że w 2016 r. obie usługi zostaną zamknięte, a aplikacje mobilne znikną ze sklepu Google Play oraz AppStore. Firma chce się skupić na rozwijaniu swojego podstawowego produktu, czyli chmurowego dysku. Mailbox zostanie wyłączony 26 lutego 2016 r., a od 31 marca 2016 r. przestanie być dostępna aplikacja Carousel. Zespoły odpowiedzialne za rozwój obu usług zostaną przesunięte do innych zadań w Dropboxie. Niektóre z funkcji zamykanych usług będą wdrożone i szlifowane już w ramach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję