Rejestracja na Zimowisko Linuksowe w Pucku już otwarta

Strona główna Aktualności

O autorze

Już została otwarta rejestracja na kolejne Zimowisko Linuksowe. W tym roku impreza została zaplanowana na dni 6-8 marca w Pucku.

Tradycyjnie główną częścią Zimowiska będą wykłady o tematyce okołolinuksowej i podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowana zostanie strefa retro. Dla miłośników picokomputerów typu Raspberry Pi zorganizowane zostaną warsztaty programistyczno-elektroniczne – warto więc wziąć ze sobą lutownicę. Warsztaty poprowadzi znany naszym czytelnikom bloger – cyryllo.

Od 2012 roku zimowisko odbywa się w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku i tak będzie również w tym roku. Uczestnikami mogą być członkowie TLUG-u, innych LUG-ów oraz wszystkie osoby zainteresowane Linuksem. Podczas wykładów poruszane będą tematy związane ze sprzętem, systemami, administracją, bezpieczeństwem, programowaniem i oprogramowaniem. Agendę można znaleźć na stronie Zimowiska.

Zapisy na Zimowisko już ruszyły. Akredytacja kosztuje w tym roku 25 złotych. Osoby, które zdecydują się zostać w Pucku przez cały czas trwania Zimowiska, mogą wykupić nocleg w Centrum (25 złotych za dobę) oraz posiłki (cennik znajduje się na stronie Zimowiska. Zapisy trwają do 28 lutego.

Portal dobreprogramy.pl objął Zimowisko Linuksowe patronatem medialnym.

© dobreprogramy
s