RememBear RememBear 0.3.34

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Interfejs aplikacji pulpitowych opiera się na trzech kolumnach: panel kategorii (hasła, płatności, obie kategorie), panel z listą przechowywanych danych (u dołu przycisk z plusem, który umożliwia dodanie kolejnych) i podgląd samych danych. Układ taki kojarzy się z książką adresową i jest bardzo przejrzysty.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych – listę można odfiltrować, zaznaczając odpowiednią pozycję. Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!