RememBear RememBear 1.0.5.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

Interfejs aplikacji pulpitowych opiera się na trzech kolumnach: panel kategorii (hasła, płatności, obie kategorie), panel z listą przechowywanych danych (u dołu przycisk z plusem, który umożliwia dodanie kolejnych) i podgląd samych danych. Układ taki kojarzy się z książką adresową i jest bardzo przejrzysty.

W wersji menedżera możliwe jest importowanie danych przechowywanych przez inne programu: można zatem pobrać hasła i dane kart z Chrome'a, a także innych menedżerów haseł, np. LastPass. Z poziomu ustawień programu można także zainstalować rozszerzenie do przeglądarki Chrome. Twórcy programu planują także udostępnienie rozszerzenia WebExtension dla Firefoksa.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych – listę można odfiltrować, zaznaczając odpowiednią pozycję. Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!