RememBear RememBear

Strona główna iOS Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja RememBear to klient menedżera haseł przygotowany przez twórców popularnego klienta VPN. Umożliwia on bezpieczne przechowywanie wrażliwych danych i synchronizowanie ich pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi.

RememBear umożliwia przechowywanie danych logowania do witryn internetowych oraz danych kart płatniczych. Dodawać nowe dane można wygodnie z poziomu menu wysuwanego na dolną część ekranu. Możliwe jest uruchomienie z poziomu menedżera konkretnej strony logowania w izolowanej przeglądarce Bear-owser.

Dodawanie kolejnych urządzeń do menedżera odbywać się może kodem QR. Ustawienia programu umożliwiają określenie czasu, po jakim resetowane ma być sesja. Po jego upływie konieczne będzie ponowne wprowadzenie hasła. Użytkownik może także zdecydować, czy korzystać z odizolowanej przeglądarki.

Dostęp do programy jest chroniony hasłem, dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia reset sesji po przejściu do innej aplikacji lub zablokowaniu reklamy. Przesyłane dane zaszyfrowane są metodą end-to-end 256-bitowym kluczem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!