Roku

Strona główna Android Akcesoria Piloty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Roku to aplikacja mobilna do obsługi odtwarzaczy Roku Player i telewizji. Dzięki niej możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniem multimedialnym, które stanowi zamiennik np. smart TV. Użytkownik z niej korzystających otrzymuje dostęp do wszystkich programów, a także przesyłania obrazu wprost z tabletu lub smartfonu na ekran telewizora.

Po zainstalowaniu aplikacji smartfon lub tablet zamienia się w pilot zdalnego sterowania, który można wykorzystać do obsługi odtwarzacza Roku. Aplikacja daje do dyspozycji funkcję wyszukiwania np. filmów zdjęć, aktorów i konkretnych reżyserów, pozwala również na uruchamianie materiałów wprost na ekranie telewizora. Użytkownik korzystający z roku otrzymuje dostęp do przeszło 1700 kanałów dostępnych w sklepie Roku Channel Store. Możliwe jest także zapisywanie i uruchamianie swoich ulubionych kanałów, oraz wprowadzanie treści za pomocą zewnętrznej klawiatury podłączonej do urządzenia. Aplikacja pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy kanałami, zmianę głośności, a także dostęp do niektórych popularnych usług jak np. Netflix, YouTube, Amazon, HBO GO czy Fox News.

Uwaga!

  • Urządzenia roku nie są oficjalnie dostępne w Polsce. Z tego też powodu aplikacja może nie działać na wszystkich urządzeniach, na których będziemy próbowali ją uruchomić.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Miracast coraz popularniejszy, a dzięki Roku użyjemy go na Windows Phone 8.1

8
14.10.2014  •  Łukasz Tkacz

Posiadacze urządzeń z Windows 8.1 i smartfonów z systemem Windows Phone 8.1 zyskali kolejną ciekawą funkcję. Firma Roku zajmująca się m.in. sprzedawaniem niewielkich odtwarzaczy dających drugie życie starszym telewizorom rozpoczęła testy beta funkcji prezentowania ekranu przy użyciu funkcji Miracast. Jest ona obsługiwana tak przez systemy Microsoftu jak i przez Androida, a dzięki niej możemy przesłać na telewizor zupełnie bezprzewodowo obraz z tabletu lub telefonu, zamieniając go tym samym w dodatkowy wyświetlacz. Technologia Miracast jest wykorzystywana coraz szerzej, nic więc dziwnego w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji