Roomeon 3D-Planer Roomeon 3D-Planer 1.6.2

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Roomeon 3D-Planer to bezpłatny program do projektowania i aranżacji wnętrz. Aplikacja posiada innowacyjny interfejs, oferujący wygodę i jednocześnie niezwykłą prostotę podczas tworzenia dowolnego projektu. Przy użyciu tego oprogramowania możemy zaprojektować własne mieszkanie, a także wyposażyć wszystkie jego pomieszczenia w niezbędne elementy typu meble czy urządzenia RTV i AGD.

Roomeon 3D-Planer wyróżnia się łatwością i szybkością podczas tworzenia poszczególnych pomieszczeń lub całego domu. Oferuje możliwość modyfikowania i projektowania mieszkania w czasie rzeczywistym, a także dzięki wbudowanej, zaawansowanej nawigacji, pozwala na wirtualne zwiedzanie utworzonego mieszkania w widoku trójwymiarowym. Przemieszczamy się w nim za pomocą myszki i klawiatury.

Projektowanie domu jest niezwykle proste i co najważniejsze obsługuje metodę „przeciągnij i upuść”, za pomocą której możemy szybko i wygodnie przenosić poszczególne elementy w projekcie. Na początku rysujemy i wstawiamy ściany o odpowiednich grubościach i projektujemy ogólny schemat całego mieszkania, dzieląc go na poszczególne pomieszczenia i pokoje. Następnie w widoku trójwymiarowym malujemy ściany, wstawiamy okna, drzwi i aranżujemy wnętrza dodając do różnych pomieszczeń meble, akcesoria i inne urządzenia RTV i AGD.

Roomeon 3D-Planer charakteryzuje się nowoczesną, realistyczną grafiką trójwymiarową oraz inteligentnym silnikiem renderującym. Oprócz tego znajdziemy w nim ogromną bazę zawierającą mnóstwo przydatnych szablonów i dodatkowych elementów trójwymiarowych, uatrakcyjniających wygląd wszystkich zaprojektowanych pomieszczeń. Gotowe dzieła możemy wysłać na serwer producenta i udostępnić na jego stronie internetowej. Ponadto użytkownicy mogą wykonać zrzuty ekranowe z widoku 3D i opublikować je w sieci.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji i następnie wpisać numer seryjny, który zostanie automatycznie wysłany na podany adres e-mail.
  • Bezpłatna wersja programu posiada ograniczoną ilość zapisywania utworzonych projektów (10 slotów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosta obsługa, ciekawe opcje wizualizacji, zapisywanie projektów online, logowanie przez facebooka
brak możliwości dodawania własnych sprzętów i tekstur
ocena użytkownika
01.03.2016 19:02 • Recenzja do wersji 1.6.2

program ciekawy do rozplanowania rozkładu pomieszczenia. niestety brakuje opcji dodawania własnych tekstur i obiektów przez co nie można zaplanować np. wyglądu łazienki z konkretnymi płytkami.