r   e   k   l   a   m   a
reklama

Rozpoczynają się testy Skype w ramach Outlook.com

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft zaczął upowszechniać testową wersję komunikatora Skype, dostępną bezpośrednio w przeglądarce — z poziomu Outlook.com. Na początek przydatne połączenie poczty z możliwością wykonywania połączeń wideo oraz głosowych sprawdzą mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W najbliższych tygodniach do otwartych testów dołączą jeszcze Amerykanie i Niemcy, a w przeciągu kilku miesięcy będą mogli korzystać z rozwiązania już ponoć wszyscy.

Do działania przeglądarkowego Skype'a wymagane będzie pobranie jednej małej wtyczki, później zaś pozostanie połączyć Skype z Outlook.com używając swojego Microsoft Account. Nie ma naturalnie problemu, żeby korzystać z używanego od lat konta komunikatora, nie trzeba na tę okoliczność tworzyć nowego. Skontaktowanie się z kimś z osób w podręcznej książce pocztowej sprowadzi się do kliknięcia w ich wizerunek i wybrania odpowiedniej opcji.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial