r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozpoczynają się testy Skype w ramach Outlook.com

Strona główna Aktualności

Microsoft zaczął upowszechniać testową wersję komunikatora Skype, dostępną bezpośrednio w przeglądarce — z poziomu Outlook.com. Na początek przydatne połączenie poczty z możliwością wykonywania połączeń wideo oraz głosowych sprawdzą mieszkańcy Wielkiej Brytanii. W najbliższych tygodniach do otwartych testów dołączą jeszcze Amerykanie i Niemcy, a w przeciągu kilku miesięcy będą mogli korzystać z rozwiązania już ponoć wszyscy.

Do działania przeglądarkowego Skype'a wymagane będzie pobranie jednej małej wtyczki, później zaś pozostanie połączyć Skype z Outlook.com używając swojego Microsoft Account. Nie ma naturalnie problemu, żeby korzystać z używanego od lat konta komunikatora, nie trzeba na tę okoliczność tworzyć nowego. Skontaktowanie się z kimś z osób w podręcznej książce pocztowej sprowadzi się do kliknięcia w ich wizerunek i wybrania odpowiedniej opcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.