r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyła otwarta beta Hearthstone, darmowej karcianki firmy Blizzard

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Blizzard to nie tylko Diablo i gry z serii Warcraft, lecz ostatnimi czasy także darmowe projekty. W jednym kącie firmy powstaje bezpłatna produkcja z nurtu MOBA Heroes of the Storm, a w drugim najwyraźniej powoli kończą się prace nad karcianką Hearthstone, również w modelu Free-2-Play. Nieco później, niż zakładano, ale uruchomiono jednak oto wreszcie otwarte testy beta gry. Cała Ameryka Północna już może się bawić.

Start w pozostałych rejonach świata to niemniej tylko kwestia kolejnych kilku dni. Blizzard od razu uczula, że to również test infrastruktury sieciowej i gdyby masowy napływ nowych graczy przyniósł jej zadyszki, może chwilowo na przykład wyłączyć nowe rejestracje. Warto więc trzymać rękę na pulsie i spróbować się dostać już w pierwszej fazie otwartej bety. Należy mieć na uwadze, że projekt będzie się dalej zmieniał, ale dostaliśmy zapewnienie, iż nie uświadczymy resetów, a więc te karty, które sobie zbierzemy, nie znikną nagle przy uruchomieniu pełnej wersji Hearthstone.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.