SD Formatter SD Formatter 5.0.1

Strona główna Mac Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SDFormatter to bardzo niewielka aplikacja, służąca do formatowania kart pamięci SD, SDHC oraz SDXC. Karty tego typu stosowane są we wszelkiego rodzaju urządzeniach, jak smartfony, aparaty oraz kamery.

Program jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy włożyć kartę pamięci do czytnika kart, a powinna zostać wykryta automatycznie. Do wyboru mamy dwie opcje formatu. Szybki format (Quick format) to sformatowanie karty bez wymazywania danych. Dane po tej operacji mogą być odzyskane. Druga możliwość formatu to format z nadpisywaniem danych (Overwrite format). Jest to metoda, która może zająć więcej czasu w zależności od pojemności karty pamięci. Ta opcja spowoduje utratę danych zapisanych na karcie. W aplikacji jest także możliwość zmiany nazwy karty. Według autorów program jest zgodny ze specyfikacją kart pamięci, a stosowanie go może przyczynić się do uzyskania lepszej wydajności karty.

SDFormatter to przydatne narzędzie do łatwego i wygodnego formatowania kart pamięci. Program dostępny do pobrania bezpłatnie w pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!