r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMS Sender 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny, bardzo prosty ale przydatny program, umożliwiający wysyłanie krótkich wiadomości SMS przy pomocy telefonu komórkowego, z którym istnieje możliwość skomunikowania się przy pomocy połączenia Bluetooth, podczerwień czy po prostu kabla USB lub RS. Przydatny szczególnie osobom, które nie lubią pisać wiadomości SMS używając klawiszy telefonu komórkowego - co jest niewygodne i długotrwałe. Wykonanie tej samej operacji z poziomu programu jest już dużo wygodniejsze, bowiem korzystać możemy z klawiatury komputera. W programie dostępne są archiwum wysłanych wiadomości, a także prosta książka telefoniczna, dzięki czemu (podobnie jak w telefonie) nie ma potrzeby wpisywać każdorazowo numerów adresatów wiadomości.

Niestety nie ma możliwości wysłania jednej wiadomości do kilku odbiorców, a dłuższe wiadomości nie są automatycznie dzielone na mniejsze.


Uwaga!

Nie jest to program do wysyłania SMS'ów poprzez bramki internetowe, naliczanie opłat za wysłane wiadomości odbywa się zgodnie z wybranym planem taryfowym.


Informacja

Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych systemów Windows
(przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu).


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #15 15.02.2016 11:08

Polecam program texting, do wysyłania sms z komputera przez własną komórkę z Androidem podłączoną do tej samej sieci WiFi.
Aplikacja na Windows: http://baseit.pl/pl/apps/sms/product-texting.php
Aplikacja na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.baseit.atext&hl=pl
Do wysyłania i odbierania SMS trzeba zainstalować zarówno program na Windows (texting), jak i aplikację na Androida (aText).

tresspass   4 #14 01.12.2015 22:06

Zainstalowałem ten program i ni chu chu nigdzie go nie widzę? Ani ikony na pulpicie, ani w program files, ani nic, nic, nic...:( O co kaman jeśli mogę zapytać?

  #13 20.06.2013 14:44

Jest też http://www.gosms.pl ale niestety płatny, jak ktoś szuka do firmy to spoko

  #12 18.02.2013 11:39

Ja od dłuższego czasu używam programu PModSMS który umożliwia
wysyłanie masowe SMS do grupy adresatów, program wymaga środowiska Java,
a sam mechanizm wysyłki SMS odbywa się przez podłączony do komputera
modem GSM wraz z kartą sim. Program informuje nas o stanie wiadomości
wysłana/niewysłana, czy też jaki błąd np . zły numer. Mamy tu archiwum
wszystkich wiadomości. Jeżeli chodzi o masówkę w wysyłce sms to szczerze
polecam. link- http://www.cuz.com.pl/sms.html

  #11 02.01.2012 16:52

Witam!
Może bardziej dokładnie.
Nie jest to program do wysyłania SMS_ów lecz do formatowania tekstu SMS_a z płaszczyzny komputera.
-/-
Czasami jednym słowem nie wszystko można powiedzieć.
Np. Policja aresztowywuje złodzieja.

  #10 27.07.2008 06:56

wie ktos jak wgrac muzyke na karte bo mi nie wykrywa wogule nic i nie wiem jak sobie poradzic prosze o kometarz

  #9 19.05.2008 11:28

W przypadku windows vista trzeba ustawić w właściwosciach tryb zgodności z windowsem xp. a bedzie działać :)

  #8 23.09.2007 13:28

Ten program może i byłby przydatny gdyby prócz pisania smsów również je odbierał.Bo jeśli ja mam napisać wiadomość z komputera,żeby zaraz podnosić telefon w celu odczytania odpowiedzi to to się mija z celem.Teraz w dobie T9 pisanie z telefonu jest o wiele prostsze.

  #7 05.05.2006 18:05

Dziękuje wam za komentarze i pozdra.hm.rzeczywiście przez bramki jest łatwiej i kożystam już dłuższy czas jest do tego łtwy program który umożliwia wysyłanie smsów z bramek np.eskiMos ale prawda nie ma się swojego nr.i też są pewne wady.a już od niedawna usiłuję się połączyć przez swoją komórką za pośrednictwem kabla narazie z miernym tego skutkiem.używałem juz różne programy i nic z tego.a niesteta w instrukcji tel.nie ma nic jak podłączyc tel.zainstalować modem itd.wprawdzie niby łączy i niby łączy ale ciągle wyskakuje nie udane połączenie.używam kom.sony ericsson k300i i sieć era tak tak wcześniej orginalnie kożystałem z orange abonament więc być może jest to przyczyna zakłóceń.a jak wy myślicie?może ktoś coś mi pomoże na ten temat.koniecznie chciałbym kożystać łącząc się tel.z komputerem.dzięki pozdro.

  #6 30.04.2006 12:42

@Alex: na pewno masz opisane krok-po-kroku w instrukcji do telefonu.

@arten: Darmowe bramki też mają swoje wady. Limity wysyłanych wiadomości, brak numeru nadawcy (można oczywiście podać w treści ale to nie to samo), niekiedy trzeba wprowadzać kody. A tu prosto, łatwo i przyjemnie. Wybierasz z listy kontakt, wklepujesz tekst, wysyłasz i już! Używam i bardzo sobie chwalę.

Komentarze do poprzednich wersji

  #5 30.04.2006 12:02

Dzięki.ok.popróbuje

  #4 30.04.2006 00:09

Program BEZNADZIEJNY, bo :
- wysyłanie sms-ów za pomocą komputera jest prostsze gdy korzystany z darmowych bramek, a nawet i te płatne są sporo tańsze, dodatkowo nie musimy się bawić podłączaniem komórki
- jest sporo programów oferujących sporo więcej możliwości (np dzielenie sms) niż ten badziew powyżej, dodatkowo można je odpalic na nawet najbardziej nielegalnej kopii windowsa, co dla sporej większości osób będzie niewątpliwie wielkim atutem :) chociaż dla chcącego nic trudnego (czego jestem żywym dowodem XD)

  #3 27.04.2006 15:12

Serdecznie dziekuję ale może trochę jaśniej bo nie kapewu jak ten modem z telefonu zainstalować.dzięki

  #2 27.04.2006 11:08

Telefon musi być nie tylko podłączony ale też zainstalowany w systemie (a właściwie jego modem). Wtedy z listy urządzeń w programie wybieramy te właściwe (u mnie jest to "Standardowy modem wykorzystujący łącze Bluetooth") wpisujemy pełny numer telefonu, treść i wysyłamy.

  #1 26.04.2006 16:41

Pobrałem SMS Sender 1.0 ale jak z niego korzystać może ktoś wie to prosze o odpowiedz niewiem jak ten program skonfigurować z komórką mam kabel łączący tel.z komputerem łączę ale za nic nie działa.dziękuję i bardzo proszę jeśli ktoś wie jak to zrobic aby zadziałało iżeby można było wysyłać smsy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.