ScanTransfer ScanTransfer 1.4.2.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScanTransfer to darmowe narzędzie, które pozwala przenieść zdjęcia oraz wideo zapisane w pamięci telefonu komórkowego z systemem iOS lub Android na dysk twardy komputera (tylko Windows) za pośrednictwem kodu QR.

W odróżnieniu od innych programów tego typu, ScanTransfer jest samowystarczalny, co oznacza, że nie trzeba instalować żadnej dodatkowej aplikacji na smartfonie. Trzeba jednak zrobić użytek z kamery iOS lub konta na Twitterze bądź Facebooku w celu zeskanowania kodu QR. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możliwe jest przesłanie ogromnej liczby plików w stosunkowo krótkim czasie z więcej niż jednego urządzenia jednocześnie.

Warto dodać, że podczas kopiowania danych za pośrednictwem ScanTransfer wszystkie pliki użytkownika są bezpieczne. Nie trafiają one do internetu, gdyż dochodzi tu jedynie do kopiowania danych między komputerem a smartfonem. Mimo wszystko oba urządzenia należy połączyć z tą samą siecią Wi-Fi.

Lista urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub Android wspieranych przez aplikację ScanTransfer znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!