r   e   k   l   a   m   a
reklama

Service Pack 1 dla Expression Media 2 dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wydał Service Pack 1 do Expression Media 2, narzędzia do szeroko pojętego zarządzania multimediami wchodzącego w skład pakietu Expression Studio 2. Umożliwia on dowolne katalogowanie, przetwarzanie i udostępnianie zgromadzonych zasobów, ale także rekodowanie wideo i przygotowanie go do publikacji w Internecie.

Jak informuje producent, w SP1 poprawiono ponad 400 błędów zgłoszonych przez użytkowników. Ich szczegółowa lista dostępna jest na stronie pobierania. Usprawnienia dotyczą hierarchicznych słów kluczowych, tagowania plików informacjami GPS, obsługi formatu RAW, panelu informacyjnego, edytowania katalogu, importowania danych, wbudowanej wyszukiwarki i zabezpieczeń. Warto na przykład zwrócić uwagę, że SP1 wprowadza obsługę zdjęć w rozdzielczości aż do 16000x8000, poprawiono również uciążliwe problemy z obsługą znaków Unicode w nazwach plików i opisach.

Service Pack 1 można pobrać z witryny Microsoftu, dostępne są wersje zarówno dla Windows, jak i dla komputerów Mac. Wersję testową Expression Media 2 (na której można następnie zainstalować SP1) jest dostępny do pobrania z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Katalogowanie zasobów multimedialnych.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial