Shadowmatic: wciągająca gra logiczna dla iOS w promocji za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

W cotygodniowej promocji na iOS w ramach której otrzymujemy jedną płatną aplikację za darmo, tym razem możemy pobrać świetną grę logiczną. Shadowmatic bo o niej mowa, zdobyła sporo pozytywnych recenzji jak i nagród, a teraz o jej zaletach można przekonać się za darmo.

Zasady gry są proste. Nasze zadanie polega na takim obracaniu otrzymanym elementem, aby jego cień stworzył konkretny obiekt. Jaki? Tego musimy domyślić się sami. W razie problemu gra służy kilkoma podpowiedziami. Tym co wyróżnia Shadowmatic na tle innych produkcji jest jej oprawa i wykonanie. Autorzy włożyli sporo pracy w przygotowanie poziomów, animacje, czy też klimatyczną, relaksującą muzykę. Dopracowano nie tylko detale graficzne, ale też rozgrywkę. Sterowanie ogranicza się do kilku gestów, które są objaśniane przez wbudowane w grę poradniki.

Shadowmatic ma dla nas 70 poziomów podzielonych na kilka różnorodnych lokacji. Gra posiada mikropłatności, ale dotyczą one jedynie specjalnej waluty, za którą możemy dokupić podpowiedzi. Im bardziej dokładna tym więcej kosztuje. Poziom trudność zagadek rośnie dość szybko, już po paru planszach dochodzi drugi element, który odczuwalnie komplikuje zadanie. Grę możecie znaleźć w naszej bazie aplikacji Standardowa cena Shadowmatic to 2,99 euro.

© dobreprogramy