r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype przypadkowo instalował crapware

Strona główna Aktualności

Skype oficjalnie przyznał, że na skutek błędu popularny komunikator instalował dodatkowe oprogramowanie bez zgody użytkownika.

Na internetowych forach Skype pojawiły się w weekend pytania o nieznany program - EasyBits - który instalował się bez zgody użytkowników komunikatora. Problem dotyczył wyłącznie użytkowników systemu Windows. Aplikacja wchodząca w skład Skype Extras Managera nie spełniała żadnej funkcji, w dodatku była trudna do odinstalowania. Początkowo moderatorzy forów Skype twierdzili, że jest to jakiś rodzaj złośliwego oprogramowania, wkrótce jednak pojawiła się wiadomość na temat prac nad znalezieniem przyczyny błędu.

Skype po przeprowadzeniu dochodzenia przyznał na swoim blogu, że EasyBits został dodany do komunikatora przez przypadek. Program pochodzi od partnera firmy - EasyBits Media. Skype usunął już aktualizację Skype Extras Managera, która wprowadzała opisany błąd. Dowiedzieliśmy się również, że firma pracuje nad uaktualnieniem, które powinno całkowicie rozwiązać problem z EasyBits.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.