Soft4Boost Toolbar Cleaner Soft4Boost Toolbar Cleaner 6.7.3.489

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Toolbar Cleaner to proste narzędzie, służące do usuwania zbędnych komponentów z przeglądarek internetowych. Z jego pomocą łatwo pozbędziemy się uciążliwych pasków narzędziowych (tzw. toolbarów) i innych rozszerzeń instalowanych w przeglądarce najczęściej przez nieuwagę użytkownika.

Program pozwala uporać się z niechcianymi dodatkami w przeglądarce, które instalowane są podczas instalacji na komputerze różnego typu aplikacji. Najczęściej użytkownik zachęcany jest do skorzystania z dodatkowych komponentów podczas pracy kreatora instalacji poprzez wyświetlanie informacji o wielu pozytywnych aspektach posiadania w przeglądarce tego właśnie składnika - najczęściej są to paski narzędziowe, jednak zdarza się, że proponowane są również inne dodatki. W większości przypadków rozszerzenia te jednak sprawiają więcej problemów niż pożytku - m.in. spowolnienie działania przeglądarki, uporczywe wyświetlanie reklam itp.

Po uruchomieniu Soft4Boost Toolbar Cleaner przeprowadza dokładną analizę rozszerzeń zainstalowanych we wszystkich posiadanych przeglądarkach, umożliwiając ich proste usunięcie. Domyślnie program oczyszcza system z wszystkich wykrytych komponentów, jednak użytkownik może definiować listy ignorowanych składników, które nie będą uwzględniane podczas procesu usuwania zbędnych rozszerzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!