Soft4Boost Toolbar Cleaner 5.6.1.827

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Toolbar Cleaner to proste narzędzie, służące do usuwania zbędnych komponentów z przeglądarek internetowych. Z jego pomocą łatwo pozbędziemy się uciążliwych pasków narzędziowych (tzw. toolbarów) i innych rozszerzeń instalowanych w przeglądarce najczęściej przez nieuwagę użytkownika.

Program pozwala uporać się z niechcianymi dodatkami w przeglądarce, które instalowane są podczas instalacji na komputerze różnego typu aplikacji. Najczęściej użytkownik zachęcany jest do skorzystania z dodatkowych komponentów podczas pracy kreatora instalacji poprzez wyświetlanie informacji o wielu pozytywnych aspektach posiadania w przeglądarce tego właśnie składnika - najczęściej są to paski narzędziowe, jednak zdarza się, że proponowane są również inne dodatki. W większości przypadków rozszerzenia te jednak sprawiają więcej problemów niż pożytku - m.in. spowolnienie działania przeglądarki, uporczywe wyświetlanie reklam itp.

Po uruchomieniu Soft4Boost Toolbar Cleaner przeprowadza dokładną analizę rozszerzeń zainstalowanych we wszystkich posiadanych przeglądarkach, umożliwiając ich proste usunięcie. Domyślnie program oczyszcza system z wszystkich wykrytych komponentów, jednak użytkownik może definiować listy ignorowanych składników, które nie będą uwzględniane podczas procesu usuwania zbędnych rozszerzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #3 22.04.2017 21:31

Ma główny mankament. Nie wykrywa toolbarów przeglądarek portable, za to dodaje do zachowania toolbar Soft4Boost, a nawet dwa. Mało, że nie ma polskiego, to o kant potłuc. W przeglądarkach instalacyjnych bardzo dokładnie odinstalowuje.
Zabieram mu gwiazdki. :P

rytwinskim   8 #2 20.04.2016 19:31

Bardzo przyzwoity czyścik, godny polecenia.

Bogdan_G   19 #1 15.12.2015 07:59

Usuwa czysto. Według mnie, lepiej, niż adwcleaner. Zastanawia mnie tylko, dlaczego po uruchomieniu wszystko jest zaznaczone. Przecież na wstępie wszystko trzeba odznaczać, potem dopiero zaznaczyć ewentualne rozszerzenie do odinstalowania/usunięcia.