r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoundCloud 2017.03.03-release

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

SoundCloud to aplikacja do obsługi serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Dzięki niej możemy słuchać muzyki i nagrań dźwiękowych tworzonych przez największą na świecie społeczność muzyków, lektorów, zespołów i wszelkiego rodzaju producentów z całego świata. Znajdziemy tu wszystko — od muzyki tworzonej przez znane i nieznane zespoły z całego świata, przez remiksy, po audycje i podkasty o różnym charakterze. Na SoundCloud co minutę umieszczanych jest 12 godzin materiału do posłuchania.

Galeria programu

Z poziomu aplikacji, po zalogowaniu (Facebook, Google+, login i hasło) możliwe jest przede wszystkim słuchanie wybranych nagrań. Poszukiwacze nowych dźwięków mogą skorzystać z widoku pomagającego odkrywać nowych autorów oraz rozbudowana wyszukiwarka. Podobnie jak na stronie, podczas odtwarzania można umieścić komentarz w wybranym miejscu ścieżki. Kontrolki odtwarzacza będą także widoczne na ekranie blokowania. Można tu także tworzyć własne listy odtwarzania, dodawać wykonawców do obserwowanych i ścieżki do ulubionych. W porównaniu ze stroną serwisu, niczego aplikacji nie brakuje.

SoundCloud dla Androida pozwala także na nagrywanie — czy to z poziomu aplikacji, czy widżetu — oraz publikację nagrań na serwisach społecznościowych, publicznie bądź prywatnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Po niemrawym debiucie w USA, SoundCloud Go zmierza na podbój Europy

3
ROZRYWKA 19.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Soundcloud to z całą pewnością bardzo dobra, i realizująca dość nietypowe założenia, usługa muzyczna, jednak jej debiut na rynku usług komercyjnych wypadł mało atrakcyjnie. Wiemy już jednak więcej o tym, co Soundcloud zaprezentuje w najbliższej przyszłości: przede wszystkim ekspansję. Usługa od lat świetnie sprawdza się jako katalog, czy nawet miejsce, gdzie uwagami wymienić mogą się artyści, którzy nie znajdują się na szczytach list przebojów, ze słuchaczami. Nie bez znaczenia dla jej popularności była także pomysłowa funkcja rozszerzająca społecznościowy (a więc w zasadzie nieobecny w…

SoundCloud uruchamia płatną usługę muzyczną, SoundCloud Go

7
OPROGRAMOWANIE 29.03.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Kwestią czasu było, aż SoundCloud, jedna z najpopularniejszych usług muzycznych, istotnie upodobni się do modelu biznesowego, który realizuje Spotify czy Apple Music. Na oficjalnym blogu pojawiło się już oficjalne ogłoszenie startu usługi SoundCloud Go. Niestety ofertę jak na razie trudno traktować jako poważną konkurencję wobec czołówki. Największą zmianą w SoundCloud Go w stosunku do oryginalnej usługi jest sam katalog muzyczny. Oprócz dotychczasowego, bogatego i niezwykle zróżnicowanego katalogu, dodane zostały bowiem mniej niszowe pozycje. Wszystko dzięki partnerstwu z UMG, Sony czy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.