Sportifo Sportifo 1.0

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sportifo to aplikacja przeznaczona dla kibiców chcących oglądać mecze turnieju Euro 2016 we Francji poza domem. Program oferuje bazę miejsc (pubów, restauracji itp.), które oferują transmisje meczów piłkarskich Mistrzostw Europy.

Aplikacja powstała we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jej zaletą jest prostota. Informacje dostajemy w czterech kategoriach, pomiędzy którymi można nawigować w łatwy sposób. Pierwsza z nich wyświetla mapę, na której naniesione są miejsca z transmisjami meczów Euro. Każde z miejsc ma swoją wizytówkę z przyciskiem do uruchomienia nawigacji. Ponadto, wszystkie miejsca oferujące rozrywkę dla fanów Euro 2016 zaprezentowano w formie czytelnej listy, z wyróżnieniem różnych typów lokali (pub, restauracja, strefa kibica, na powietrzu). Znajdziemy na niej także informacje o konieczności lub braku rezerwacji, dostępności połączenia Wifi w danym miejscu, a także dane kontaktowe, plan transmisji i skróty do wizytówek lokalu w social media. Listę możliwości aplikacji Sportifo zamyka prosty kalendarz meczów turnieju.

Aplikacja ma element społecznościowy: w ustawieniach znajdziemy opcję przesłania informacji do twórców programu o nowym miejscu, które będzie transmitowało mecze Euro 2016.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!