Sportifo 1.0

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sportifo to aplikacja przeznaczona dla kibiców chcących oglądać mecze turnieju Euro 2016 we Francji poza domem. Program oferuje bazę miejsc (pubów, restauracji itp.), które oferują transmisje meczów piłkarskich Mistrzostw Europy.

Aplikacja powstała we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jej zaletą jest prostota. Informacje dostajemy w czterech kategoriach, pomiędzy którymi można nawigować w łatwy sposób. Pierwsza z nich wyświetla mapę, na której naniesione są miejsca z transmisjami meczów Euro. Każde z miejsc ma swoją wizytówkę z przyciskiem do uruchomienia nawigacji. Ponadto, wszystkie miejsca oferujące rozrywkę dla fanów Euro 2016 zaprezentowano w formie czytelnej listy, z wyróżnieniem różnych typów lokali (pub, restauracja, strefa kibica, na powietrzu). Znajdziemy na niej także informacje o konieczności lub braku rezerwacji, dostępności połączenia Wifi w danym miejscu, a także dane kontaktowe, plan transmisji i skróty do wizytówek lokalu w social media. Listę możliwości aplikacji Sportifo zamyka prosty kalendarz meczów turnieju.

Aplikacja ma element społecznościowy: w ustawieniach znajdziemy opcję przesłania informacji do twórców programu o nowym miejscu, które będzie transmitowało mecze Euro 2016.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sportifo podpowie, gdzie obejrzeć mecze Euro 2016

5
08.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Dla polskiej drużyny na Euro 2016 nadszedł wielki dzień. Nasza reprezentacja ma zagwarantowane wyjście z grupy pierwszy raz od wielu lat, a dziś rozegra ostatni z grupowych meczy z reprezentacją Ukrainy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć mecz w towarzystwie innych kibiców, a przy okazji coś zjeść lub wypić, sięgnij po aplikację Sportifo. Ona podpowie, gdzie można się wybrać, by obejrzeć rozgrywkę na dużym ekranie i w świetnej atmosferze. Program dostarcza niezbędnych informacji tym, którzy chcą obejrzeć mecz Euro 2016 poza domem, ale nie wiedzą, gdzie znaleźć odpowiedni lokal,…

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie